ÇIRAK PROGRAMI

tiplay studio Çırak Programı 2.Tur Başvuruları Sona Erdi!

Yakında Yeni Tur Başvuruları Başlayacak

Gösterilen yoğun ilgiden dolayı sınırlı sayıda kişiyi dahil edebildiğimiz çırak programımız halihazırda temel teknik yeterlilik ve deneyimi olan kişilere yönelik bir program olup sıfır beceri ve tecrübeye sahip olan bireylerin eğitimini sağlayan bir okul ya da kuluçka programı değildir. Bu nedenle teknik yeterliliğinizi ve deneyiminizi arttıracak projelerde yer alarak profesyonel gelişiminizi başlatmış olmanız kabul edilme şansınızı arttıracaktır.

➔ Yetiştirilmek üzere; yaratıcı, inisiyatif alabilen, girişimci ruha sahip, işini özveri ile yapan, bir konuda uzmanlaşmış veya uzmanlaşmak için çok yüksek motivasyonu olan, yetenekli arkadaşları aramıza bekliyoruz..

➔ Potansiyel birer tiplay studio çalışanı olarak gördüğümüz tüm arkadaşlarımızın kişisel ve profesyonel gelişimlerini hızlandırıp onları Türkiye’deki oyun geliştirme ekosisteminin başarılı birer üyesi haline getirmek istiyoruz.

➔ Programdaki amacımız; oyun sektörüne gönül vermiş genç arkadaşlarımızın, en etkili öğrenme metodlarından biri olarak değerlendirdiğimiz “usta-çırak ilişkisi” ile oyun geliştirmeyle ilgili her şeyi sahada öğrenmesini sağlamayı hedefliyoruz.

➔ Program süresince, katılımcıların potansiyellerini maksimize etmek için profesyonel ve kişisel koçluk imkanı sağlıyoruz.

➔ Minimum 1 ay, maksimum 3 ay sürecek bu programa katılan çıraklar, yarı zamanlı olarak ofisimizde çalışma imkanı bulacaklar. Program bitiminde performansları ve gelişimlerinin istenilen seviyeye ulaşması dahilinde tam zamanlı olarak ekibimize katılmaya hak kazanacaklar.

Program detayları;

-Çırak programı haftada 3 gün gerçekleşecektir. (Salı-Çarşamba-Perşembe)

-Sabah 09:30-18:30 arası çalışma saati. (belirtilen 3 gün için)

-Sigorta (belirtilen 3 gün üzerinden)

-Ücret (belirtilen 3 gün üzerinden)

-Profesyonel gelişim & kişisel gelişim imkanı

-Alanında uzman kişiden mentörlük

Detaylı bilgi almak için info@tiplaystudio.com ya da hande@tiplaystudio.com adresine mail atabilirsiniz.