ÇIRAK PROGRAMI

tiplay studio Çırak Programı 2.Tur Başvuruları Başladı!

Son Başvuru Tarihi 15 Ekim 2020

➔ Yetiştirilmek üzere; yaratıcı, inisiyatif alabilen, girişimci ruha sahip, işini özveri ile yapan, bir konuda uzmanlaşmış veya uzmanlaşmak için çok yüksek motivasyonu olan, yetenekli arkadaşları aramıza bekliyoruz..

➔ Potansiyel birer tiplay studio çalışanı olarak gördüğümüz tüm arkadaşlarımızın kişisel ve profesyonel gelişimlerini hızlandırıp onları Türkiye’deki oyun geliştirme ekosisteminin başarılı birer üyesi haline getirmek istiyoruz.

➔ Programdaki amacımız; oyun sektörüne gönül vermiş genç arkadaşlarımızın, en etkili öğrenme metodlarından biri olarak değerlendirdiğimiz “usta-çırak ilişkisi” ile oyun geliştirmeyle ilgili her şeyi sahada öğrenmesini sağlamayı hedefliyoruz.

➔ Program süresince, katılımcıların potansiyellerini maksimize etmek için profesyonel ve kişisel koçluk imkanı sağlıyoruz.

➔ Minimum 1 ay, maksimum 3 ay sürecek bu programa katılan çıraklar, yarı zamanlı olarak ofisimizde çalışma imkanı bulacaklar. Program bitiminde performansları ve gelişimlerinin istenilen seviyeye ulaşması dahilinde tam zamanlı olarak ekibimize katılmaya hak kazanacaklar.

Program detayları;

-Çırak programı haftada 3 gün gerçekleşecektir. (Salı-Çarşamba-Perşembe)

-Sabah 09:30-18:30 arası çalışma saati. (belirtilen 3 gün için)

-Sigorta (belirtilen 3 gün üzerinden)

-Ücret (belirtilen 3 gün üzerinden)

-Profesyonel gelişim & kişisel gelişim imkanı

-Alanında uzman kişiden mentörlük

Detaylı bilgi almak için info@tiplaystudio.com ya da hande@tiplaystudio.com adresine mail atabilirsiniz.