ÇIRAK PROGRAMI

tiplay studio Çırak Programı Başvuruları Başladı!

Son Başvuru Günü: 30 Ağustos 2020

➔ Yetiştirilmek üzere; yaratıcı, inisiyatif alabilen, girişimci ruha sahip, işini özveri ile yapan, bir konuda uzmanlaşmış veya uzmanlaşmak için çok yüksek motivasyonu olan, yetenekli arkadaşları aramıza bekliyoruz..

➔ Potansiyel birer tiplay studio çalışanı olarak gördüğümüz tüm arkadaşlarımızın kişisel ve profesyonel gelişimlerini hızlandırıp onları Türkiye’deki oyun geliştirme ekosisteminin başarılı birer üyesi haline getirmek istiyoruz.

➔ Programdaki amacımız; oyun sektörüne gönül vermiş genç arkadaşlarımızın, en etkili öğrenme metodlarından biri olarak değerlendirdiğimiz “usta-çırak ilişkisi” ile oyun geliştirmeyle ilgili her şeyi sahada öğrenmesini sağlamayı hedefliyoruz.

➔ Program süresince, katılımcıların potansiyellerini maksimize etmek için profesyonel ve kişisel koçluk imkanı sağlıyoruz.

➔ Minimum 1 ay, maksimum 3 ay sürecek bu programa katılan çıraklar, yarı zamanlı olarak ofisimizde çalışma imkanı bulacaklar. Program bitiminde performansları ve gelişimlerinin istenilen seviyeye ulaşması dahilinde tam zamanlı olarak ekibimize katılmaya hak kazanacaklar.